BOLT food uzsāk ēdienu piegādi

0
274
bolt food

Rīgā darbu uzsākusi transporta pakalpojumu sniedzēja “Bolt” ēdienu piegādes platforma “Bolt Food”. Jau šobrīd Rīgas iedzīvotājiem ir iespēja pasūtīt maltīti no vairāk kā 170 restorāniem, bet nākotnē “Bolt Food” plāno paplašināties un piedāvāt pakalpojumu arī citās Latvijas pilsētās.

“Esam izvērtējuši augošo pieprasījumu pēc ēdienu piegādes pakalpojumiem, un, ņemot vērā klientu vēlmes, ar “Bolt Food” varam iepazīstināt arī Rīgas iedzīvotājus. Izveidotā infrastruktūra, kā arī uzņēmuma pieredze un zināšanas ļauj ienākt ēdienu piegādes tirgū ar pārliecību,” stāsta Latvijas reģionālais vadītājs Kārlis Ķezberis.

Lai iepazīstinātu lietotājus ar jauno platformu, pakalpojuma ieviešanas laikā, pasūtot jebkuru ēdienu, pamata piegāde no tuvējiem restorāniem būs bezmaksas, taču tālākiem pasūtījumiem tiks piemērota papildus piegādes maksa. Turklāt “Bolt Food” klienti varēs novērtēt plašo restorānu izvēli, jo vairāki no tiem līdz šim nav piedāvājuši ēdienu piegādes pakalpojumus.

“Mūsu mērķis ir sniegt ātrāku un ērtāku ēdienu piegādi, tāpēc mūsu kurjeru loks ir ļoti plašs. Tāpat kā transporta pakalpojumu platformā, mums ir svarīgi visiem kurjeriem nodrošināt iespējami labāko atbalstu, lai saglabātu augstu pakalpojuma kvalitāti, vienlaikus piedāvājot izdevīgas cenas ikvienam klientam,” informē Ķezberis.

Rīga ir ceturtā pilsēta pasaulē, kur tiek piedāvāts “Bolt Food” pakalpojums. Pagājušā gada augustā platforma tika atklāta Igaunijā, Tallinā, kam vēlāk sekoja Tartu un Lietuvas galvaspilsēta Viļņa. Tuvākajā laikā “Bolt Food” uzsāks darbību arī Dienvidāfrikā un citās Eiropas un Āfrikas pilsētās. Šis ir jau trešais pakalpojums, kas tiek piedāvāts Rīgas iedzīvotājiem līdz ar kopbraukšanu un elektrisko skrejriteņu servisu.

Bolt Food Latvija

Vai jau dzirdēji? Mēs esam paplašinājuši piegādes zonu! Kartē redzēsi visus rajonus, uz kuriem tagad piegādājam. Ja Tev vēl nav aplikācijas, lejupielādē to šeit
bit.ly/BoltFoodFB

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here