CloudFlare tehniskas problēmas

0
434

Šodien 2.Jūlijā CloudFlare nokļuva atkal tehniskās problēmās, šoreiz lielākās nekā pirms nedēļas. Pirms nedēļas daļa no CloudFlare serveriem pārtrauca darbību, tur gan iemesls iesot bijis Verizon internets.

Šodien visās lapās kur tiek lietots CloudFlare varēja redzēt skaistu 502 kļūdas uzrakstu. Ja pirmajā brīdī vienmēr liekas, ka problēmas ir ar serveri tad šoreiz pie vainas bija tieši CloudFlare. Mazliet ar humora pieskieņu arī DownDetector, kas ir ļoti populārā mājaslapa miljoniem cilvēku, lai noskaidrotu vai kāds konkrēts serviss šobrīd nestrādā – nestrādāja tieši CloudFlare dēļ.

CloudFlare skaidroja, ka notikusi kļūme viņu drošības sistēmā, kas izveidoja lielu slodzi tieši uz CPU un viņi ir 100% vainīgi pie tā un uzņemās pilnu atbildību. Kompānija jau ir izmeklējuši šo gadījumu un atzinusi, ka šis nebija plānots uzbrukums, bet vienkārši sistēmas kļūme. 14:57 pēc UTC laika CloudFlare ievietoja informāciju, ka visi serveri ir pilnā darbībā.

Tikmēr twitterī jau ir izskanējušas versijas par to, ka šis varētu būt saistīts ar uzbrukumam līdzīgām novirzēm Honkongas un Taivānas serveriem, bet Matthew Prince kategoriski šo variantu noraidīja. CloudFlare vienmēr ir iestājušies par 100% caurredzamību un to kā ir patiesība atliek katram pašam izvērtēt.. tikmēr mēs priecājamies, ka mājaslapas un servisi atkal ir darbībā.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here