Ferrari vēlas garantijas no F1 pret koronavīrusa draudiem

0
252
Photo by Luc van Loon on Unsplash

Ferrari saka, ka Formula 1 komandām ir jāsaņem informācija par riskiem, ar kuriem tās var saskarties Austrālijas Grand Prix ar koronavīrusa sekām, pirms darbinieki sāk ceļot uz Melburnu.

Ņemot vērā pieaugošās bažas par to, ka personālam netiek atļauts ceļot, vai riskējot ar karantīnu ierodoties, Ferrari komandas direktors Metjū Binotto saka, ka F1 un FIA ir jānodrošina, ka komandām nav nekādu pārsteigumu.

Tā kā Itālijas komandas personālam un autovadītājiem ir grūtības nokļūt šīs nedēļas nogales Bahreinas F2 testā, baidoties no vīrusa, pastāv risks, ka līdzīgs scenārijs varētu sagaidīt darbiniekus, kuri dodas uz F1 sezonas atklāšanas sacensībām.

Binotto vēlas, lai nekas netiktu atstāts nejaušībai, un saka, ka būs par vēlu izlemt lietas, kad personāls jau būs ceļā.

Tika ziņota jau, ka F2 ir saskāries ar problēmām Bahreinā, Binotto sacīja: “[Apmeklēt] formulu testēšanu ir bijis grūti. Daži no mūsu inženieriem, kas dodas uz turieni, ir palikuši mājās, tā vietā, lai uzņemtos risku būt tur un galu galā palikuši tur dažas dienas vai daudzas dienas, viņi palika mājās.

“Es domāju, ka tas, kas mums būs nepieciešams, ir vienkārši pārliecība par drošību un notiekošo pirms aizbraukšanas. Es nedomāju, ka mēs varam atklāt, kad [mēs esam tur], kas var būt vai kāda būs situācija.

“Tātad, ja ir kādi medicīniski izmeklējumi, mums par tiem jāzina. Precīzi jāzina, kas notiek. Mums jāsaprot, kādas ir kādas problēmas sekas un turpmākā rīcība?

“Acīmredzot mums ir jāaizsargā savi darbinieki. Mums pret viņiem ir kolektīva un individuāla atbildība. Un tiešām ir svarīgi pārliecināties, ka pirms ierašanās esam informēti, neatkarīgi no scenārija.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here