Kobe Braients gājis bojā helikoptera avārijā

0
728

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Losandželosas “Lakers” leģenda Kobe Braients svētdien gājis bojā helikoptera avārijā, vēsta slavenību portāls TMZ.

Kobes meita Džianna Marija Onore – pazīstama arī kā GiGi – arī atradās uz helikoptera un gāja bojā avārijā. Viņai bija 13 gadi.

Kobe Braients nomira helikoptera avārijā Kalabasasā svētdienas rītā … TMZ Sports to ir apstiprinājis.

Kobe savā privātajā helikopterā devās kopā ar vismaz 3 citiem cilvēkiem, kad tas nokrita. Izcēlās ugunsgrēks. Avārijas personāls reaģēja, bet neviens uz helikoptera neizdzīvoja. Tiek apstiprināts, ka miruši 5 cilvēki. Mums ir teikts, ka Vanesa Brianta nebija starp tām, kas atradās uz klāja.

Aculiecinieki arī stāsta, ka dzirdējuši helikoptera motoru ‘sprauslājam’, pirms tas nokritis. Kā redzat, liesmas un dūmi lielu daļu ainas sedza no vraka. Patlaban tiek izmeklēts oficiālais avārijas iemesls.

Viņa sieva Vanesa nav atradusies helikopterā. Viņiem kopā ir četras meitas – Džianna, Natālija un Bianka un viņu jaundzimušais Kapris. Kobe un Vanesa apprecējās 2001. gadā.

 

Kobe tiek plaši uzskatīts par vienu no visu laiku izcilākajiem NBA spēlētājiem – savas 20 gadu karjeras laikā ar “Lakers” veido 18 All-Star komandas. Viņš bija pirmās kārtas dalībnieks 1996. gada draftā, uzvarot 5 NBA čempionātos, 2 NBA finālu MVP un viņš bija līgas MVP ’08.

Viņš bija 15 All-NBA komandās, 12 All-Defenssive komandās un divas sezonas vadīja līgu rezultatīvā spēlē. Viņš NBA ieņem ceturto vietu visu laiku regulārās sezonas punktu skaita un visu laiku postsezona punktu skaita ziņā. Viņš pārstāvēja arī ASV vairākās olimpiādēs.

Kobe 34 gadu vecumā kļuva par jaunāko spēlētāju NBA vēsturē, pārspējot 30 000 punktu atzīmi. Runājot par punktu uzlikšanu, puisis bija slavens ar savu 81 punkta spēli pret Toronto Raptors 2006. gadā. Tas bija viens no lieliskākajiem priekšnesumiem mūsdienu NBA vēsturē.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here