Taxify maina nosaukumu uz BOLT

0
474
Taxify is now bolt

Šodien saņēmām ziņu par to, ka Taxify ir iegājis nosaukuma maiņas procesā. To jau pamanījām brīdī, kad ieslēdzām Taxify aplikāciju šodien. Sākumā likās, ka iespējams ir kāda šī brīža akcija. Cena par to neliecināja.. varbūt tad šoferis atbrauks kādā “bolta” kostīmā? Sagaidam un nē..

Jā, Tu izlasīji pareizi. Šodien mums ir svarīga diena – Taxify tagad ir Bolt! Mēs mainām savu zīmolu un logo, taču aplikācija paliks tāda, kā ierasts – ar ātru vadītāju ierašanās laiku un izdevīgiem braucieniem.

Taxify tika dibināts pirms 5 gadiem, un kopš tā laika mēs vairs neesam tikai taksometru aplikācija. Miljoniem cilvēku visā pasaulē izmanto mūsu pakalpojumus, lai pārvietotos pa pilsētām ne tikai ar automašīnām, bet arī ar motocikliem un elektriskajiem skūteriem.

Šobrīd Bolt aplikāciju jau izmanto vairāk nekā 25 miljoni cilvēku visā pasaulē. Un mēs turpināsim darbu! Jaunais nosaukums iezīmē būtisku stūrakmeni mūsu ceļā, lai kļūtu par vadošo transporta aplikāciju Eiropā un Āfrikā.

Vai man vēlreiz jāielādē aplikācija pēc nosaukuma maiņas?

Neatkarīgi no tā, vai esi klients vai vadītājs, Tev nav nepieciešams vēlreiz lejupielādēt aplikāciju.

Esošā Taxify aplikācija automātiski nomainīsies uz Bolt. Kad atvērsi aplikāciju, Tev parādīsies informācija par zīmola maiņu, un pamazām mēs nomainīsim arī aplikācijā pieejamo informāciju tā, lai tā atbilstu jaunajam zīmolam.

Ja vēlies uzzināt vairāk, sazinies ar mūsu klientu atbalsta centru, sūtot ziņu caur aplikāciju vai rakstot uz [email protected].

Taxify maina nosaukuma uz BoltPašā aplikācijā gan nav nekādu izmaiņu. Paldies Taxify komandai, ka uzreiz nav jaunais nosaukums. Mūsdienu aplikāciju burzmā mums ir ierasts katru aplikāciju meklēt telefonā pēc nosaukuma – šajā gadījumā Taxify vārds vēl ir palicis. Neko sliktu par jauno nosaukumu nevaram teikt, īss un no mārketinga, brenda viedokļa liekas labāk. Tāds “Uber” jaunais konkurents “Bolt” pēc nosaukuma.

Arī Logo un zaļais tonis ir acīm tīkams. No 5Ziņas puses novēlam tikai veiksmi iekarot jaunas valstis un, lai vienmēr jauni klienti un lieliski šoferi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here